Dr. Gwen Scott over bescherming tegen de gevolgen van aerosol spraying

Dit is een video met belangrijke informatie over methoden om je te beschermen tegen schadelijke gezondheidseffecten van aerosols (de chemische en biologische substanties in Orwell-strepen, beter bekend als chemtrails).

De interviewer (niet in beeld) is Clifford Carnicom van het Carnicom Institute.
De geinterviewde is Gwen Scott. Zij was meer dan dertig jaar werkzaan als news anchor bij CNN. Na haar journalistieke loopbaan wijdde zij zich volledig aan holistische geneeswijzen.
Op 15 maart 2015 overleed ze.

Meer informatie en links in het in memoriam dat op de Solari website verscheen.
En in dit lange artikel van Gwen Scott zelf uit 2008.
En in dit artikel, eveneens van haar hand, van een mij onbekende datum.

Dit vind je misschien ook leuk...

3 reacties

  1. d a paardekooper schreef:

    Mee eens. Een dictatuur uit het verleden was de dienstplicht. korporaal/sergeants e.d hadden de mogelijkheid om je de idiootste opdrachten te laten uitvoeren. Ze hadden diverse sanctie mogelijkheden achter de hand zonder een gerechtelijke beslissing. Het uiteindelijke doel was het beschermen van het kapitaal van de rijken. Disertie werd bestraft.
    Onozelheid en traineren was de enige mogelijkheid om hieraan te ontkomen S5.

  2. Op het weekend van 23-25 september 2016, komt dit onderwerp uitvoerig ter sprake in Aalsmeer
    bij www.centrumzonnewijzer.nl
    Sprekers oa Harald Katz-Vella en Johan Oldenkamp

  3. Aanvulling , ook wij zijn er mee bezig.
    zie: nulpuntenergie.net/blog/morgellons/

We stellen je reactie op prijs. Je kunt hem hieronder plaatsen. Probeer zo kort en bondig mogelijk te zijn. Als je echt wat meer woorden nodig hebt, dan is 300 woorden het maximum. Alle reacties worden gemodereerd. Het kan daarom even duren voordat je reactie zichtbaar is. Wil je een link opnemen in je reactie, vergeet dan niet er https:// voor te zetten.