Virussen zijn een verzinsel en vaccins een groot gevaar (video)
Niet virussen, maar omgevingsinvloeden, zoals straling van zendmasten, stoffen in chemtrails en injecties met giftige substanties zijn verantwoordelijk voor ziekten. Dr. Robert Young zet het in dit video-interview nog eens haarfijn op scherp: “De hele virustheorie berust op bedrog. Hiv bestaat niet. Het coronavirus bestaat niet. En het hpv-virus al evenmin.”
Dr. Robert Young, auteur van een serie boeken over leefstijl, dieet en gezondheid is fel aangevallen door het medische establishment in de VS. Hij zou onder meer onbevoegd de geneeskunde hebben beoefend.
Afgelopen maand las ik het boek dat hij en zijn echtgenote schreven: ‘The ph Miracle, balance your diet, reclaim your health‘.
Ik vind het een voortreffelijk boek. Het zou op de scholen onderwezen moeten worden.
Centrale thema’s
De video hieronder heeft een heftige inhoud. Maar wat wil je? We leven in heftige tijden. Dr. Young snijdt tal van thema’s aan, die we ook in TransitieWeb de afgelopen jaren hebben behandeld, zoals 4G en 5G straling als een belangrijke factor bij ‘uitbraken’ van ziekten, het virusbedrog van de farmaceutische maffia, inwendige, mensvijandige nanotechnologie, turbokankers en de genezing daarvan en de genocide met vaccins. Hij gaat eveneens in op methoden om het lichaam van grafeen, aluminium en andere nanotech te ontdoen.
Een video met veel, enorm belangrijke informatie.
[Er is een reclameboodschap die begint op1.22 en bij 2:30 weer stopt]
Bron: https://rumble.com/v4f565b-graphene-and-nano-tech-this-may-save-your-life-dr.-robert-young.html
Website dr. Robert Young: https://www.drrobertyoung.com
Master Peace (nano detox): https://masterpeacebyhcs.com
Peter Duesburgs boek Inventing the AIDS Virus: https://www.amazon.com/Inventing-AIDS-Virus-Peter-Duesberg/dp/0895264706
Dr. Robert Young: “De levens van honderden miljoenen mensen staan op het spel”
Gerelateerd
Zet 5G uit en ‘corona’ is verdwenen
De besmettingsmythe: een Nederlandstalige samenvatting van The Contagion Myth
De giftige naald: een historisch document over de gevaren van vaccinatie
Dr. Ana Mihalcea: “Hydrogel verandert de mens in een cyborg”
Wil je een seintje per e-mail ontvangen bij iedere nieuwe posting op TransitieWeb?
Klik dan hier
Wil je afmelden van e-mail notificaties?
Gebruik daarvoor de link Beheer onderin de notificatie-mail die je ontvangt.
Zie het voorbeeld hieronder.
N.B. Als je de melding krijgt dat je abonnement niet is gevonden, negeer deze dan, want we hebben geconstateerd dat wie die melding krijgt toch is uitgeschreven.
Kom je er niet uit?
Je kunt ook afmelden door ons een e-mail te sturen met unsubscribe of afmelden in de berichtregel.
Wil je jouw reactie plaatsen bij dit artikel?
Ga dan met je cursor helemaal naar de bodem van deze pagina. Daar vind je een invulscherm. Je kunt daar je reactie intypen of inplakken. Het kan soms geruime tijd duren voordat je reactie zichtbaar is. Dit komt, omdat er eerst moderatie plaatsvindt.
Als je reageert kun je aangeven dat je een seintje wilt bij nieuwe reacties en/of bij nieuwe berichten.
Wil je dit artikel delen met anderen?
Maak dan bij voorkeur gebruik van e-mail. Zo is de kans een stuk kleiner dat je bericht gecensureerd wordt.
Song for Freedom:
Wake up – sleepwalker
Wake up – sleeptalker
Wake up – caught in the confusion
Wake up – tangled in illusion
Wake up – sleep walker
Wake up – sleep talker
Wake up – from the mass hypnosis
Wake up – from the mass psychosis
Wake up wake up wake up wake up
Wake up from the lies and propaganda
Wake up wake up wake up wake up
Wake up from the nightmare paranoia
Wake up – sleep walker
Wake up – sleep talker
Wake up – say no to compliance
Wake up – time to show defiance
Get up get up get up get up
Get up on your feet and stand for freedom
Get up get up get up get up
Get up on your feet and save the children
This is no time to snore
don’t be a sheep wake up and roar
Wake up – sleep walker
Wake up – sleep talker
Wake up – do not take the poison
Wake up – it can kill you like a venom
Wake up wake up wake up wake up
Wake up from the lies and propaganda
Wake up wake up wake up wake up
Wake up from the nightmare paranoia
Get up get up get up get up
Get up on your feet and stand for freedom
Get up get up get up get up
Get up on your feet and save the children
In de V.S. zijn ze met “the baby safe project” opgestart. www.babysafeproject.org/
Want alles begint bij bewustwording en mensen wakker schudden van dit grote kwaad, de electro-straling die ons en onze kinderen ziek maakt. En wat dacht je van miskramen? Volgens dit artikel loopt wereldwijd 1 op de 7 zwangerschappen verkeerd af. Zo zo…. nos.nl/artik…t-verdriet
Media schrijven dat er weinig kennis is over vanwaar zoveel miskramen. Nou, ik heb wel een idee, jullie? Lees de Nederlandstalige folder van The baby safe project:
www.babysafeproject.org/_file…220a0e.pdf
Bekijk en deel!
Héél erg kwalijk hoe de arrtsen in Nederland stralingsziekte maar blíjven ontkennen. ’t wordt niet meegenomen bij het maken van de diagnose.
Uit mijn hart gegrepen. Virussen zijn nog nooit wetenschappelijk bewezen. Dit itt bacteriën. De medische wetenschap berust op heel veel bedrog. Lees bv Peter Goetsche “Medische maffia”.