Waarheids- en Vrijheidstour: gesprekken over angst en wat te doen om die te overwinnen

De komende week bezoekt Rolf van Velthoven dertig steden met de bedoeling daar gesprekken te voeren met mede-burgers over het overwinnen van angst. Deze Waarheids- en Vrijheidstour start in Groningen en eindigt op 5 mei in Den Haag.

Rolf is onder meer bekend van zijn voettocht van Groningen naar Den Haag uit protest tegen de vele vrijheidsbeperkende maatregelen.   Verder voerde hij maanden achtereen op de eerste maandag van de maand eenmansacties uit voor de deur van de Tweede Kamer.

Rolf schreef ook bijdragen voor TransitieWeb. Deze draaien om thema’s als ethiek en standvastigheid.

Hieronder zijn reisschema voor de komende week. De tocht eindigt op Bevrijdingsdag in Den Haag.

Rolf van Velthoven in Almelo

Gesprek in het centrum van Almelo, vrijdag 30 april

Een dertigstedentocht

Rolf is donderdag 29 april in Groningen, Leeuwarden, Assen, Hoogeveen en Zwolle.
Op vrijdag 30 april in Almelo, Hengelo, Enschede, Deventer en Zutphen.
Op zaterdag 1 mei in Arnhem, Nijmegen, Venlo, Roermond en Maastricht.
Op zondag 2 mei in Eindhoven, Tilburg, Breda en Middelburg.
Op maandag 3 mei in Delft,  Gouda, Woerden, Hilversum en Lelystad.
Op dinsdag 4 mei in Alkmaar, Purmerend, Haarlem en Alphen aan de Rijn.
Op woensdag 5 mei in Leiden en Den Haag.

We wensen Rolf de week van zijn leven!

Voor wie in een van de steden een afspraak met Rolf wil maken is dit zijn e-mailadres:

rolfvanvelthoven@kpnmail.nl

Rolf van Velthoven tijdens Waarheids- en Vrijheidstour

Met kleindochter Anna in Assen, donderdag 29 april.

Gerelateerd

OPROEP aan alle 65-plussers om dit jaar van 5 mei een échte bevrijdingsdag te maken

ANGST: bron van laffe volgzaamheid èn van moed

‘Alleen vanuit innerlijke vrijheid is het mogelijk om garant te staan voor de uiterlijke vrijheid’

Kernwaarden hebben onderhoud nodig

Bij de start van mijn protestwandeling van Groningen naar Den Haag: enkele gedachten over De Voetwassing als morele grondslag voor (crisis)management

 

Wil je een seintje per e-mail ontvangen bij iedere nieuwe posting op TransitieWeb?
Klik dan hier.

Wil je jouw reactie plaatsen bij dit artikel?

Ga dan met je cursor helemaal naar de bodem van deze pagina. Daar vind je een invulscherm. Je kunt daar je reactie intypen of inplakken. Het kan soms geruime tijd duren voordat je reactie zichtbaar is.
Als je reageert kun je ook instellen dat je een seintje krijgt bij nieuwe reacties en/of bij nieuwe berichten.


Nieuwsbrief TransitieWeb

Schrijf je hier in voor de Nieuwsbrief van TransitieWeb (drie of vier edities per jaar). De nieuwsbrief is een ‘hotline’ met de lezers en is van grote waarde nu er steeds meer censuur komt op het internet.

Nieuwe sociale media netwerken

TransitieWeb ondersteunt de opbouw van decentrale sociale netwerken. We nemen daar zelf actief in deel met micro postings op de server @mastodon.social. Ons adres hier is @transitieweb@mastodon.social. Om deze postings te kunnen zien heb je een account nodig.

Meer uitleg over decentrale sociale media vind je hier.

Gerelateerde artikelen:

We stellen je reactie op prijs. Je kunt hem hieronder plaatsen. Probeer zo kort en bondig mogelijk te zijn. Als je echt wat meer woorden nodig hebt, dan is 300 woorden het maximum. Alle reacties worden gemodereerd. Het kan daarom even duren voordat je reactie zichtbaar is. Wil je een link opnemen in je reactie, vergeet dan niet er https:// voor te zetten.